Канал автора
Обговорює публікацію ЖИТТЯ

спасибо!

Обговорює публікацію

Дякую.

Обговорює публікацію Світ заплаче

надихає тільки дуже сумний можливо ти в комусь розчарувався що пишеш такі сумні вірші????

Обговорює публікацію

Познательно

класно!!!

Обговорює публікацію Реалії життя

заставляє задуматись!

Зимою це почуття якось по особливому збуджує внутрішній світ закоханих! Пс. чому мова роботи - російська?

Відповідає@romchik|

я незнаю я новенький

Обговорює публікацію

х*********** фігово

Обговорює публікацію Коли в душі щось гріє

прекрасний вірш так тримати бро!!!

Всі стікери (0)
A