Обговорює публікацію
ЖИТТЯ
спасибо!
спасибо!
Дякую.
надихає тільки дуже сумний можливо ти в комусь розчарувався що пишеш такі сумні вірші????
Познательно
класно!!!
заставляє задуматись!
Зимою це почуття якось по особливому збуджує внутрішній світ закоханих! Пс. чому мова роботи - російська?
я незнаю я новенький
х*********** фігово
прекрасний вірш так тримати бро!!!