на стежині з осінню...
Вірш / Природаі як наче з шуму
рвані хмари в небі.
в суєті у тлумі
рухатися треба
та штовхатись ліктем
зліва...справа також
та тримати ліки
на випадок всякий.
де там тії гапти -
стежку гаптувати,
болота як раптом
та залізні ґрати.
та тлумить як вітер
всі, що в тлумі, долі.
а життя як витвір,
де не грають ролей.
де живуть, існують
та гостюють люде,
здрастують, хворують,
день у алілуях.
і ці хмари в небі
біло-сірі в шумі
зовсім без потреби
в суєті у тлумі.
і лягають тіні
хмар тих невеселих
на ліси осінні,
степ, гаї, оселі.
ген, в якомусь дворі
гойдалка зі скрипом -
та й з вітрами в хорі
мовить в небо хрипло.
хитані дерева
плачуть листопадом... -
впале листя кревне
з гілок
в землю саду.
пахне впалим листям
(щем в душі та спогад).
небо хмарне висне
наче Божий погляд...
...вийшов тихо з хати
на стежину саду,
щоб не заблукати
у думках безладних.
опершись на костур
йду під сонцем хмарним.
у серпанку осінь
поруч мене...гарна.