Ем Скитаній 7 міс / Оновлено

фантом дощу...

Вірш / Природа

тихо!

чуєте?...

тихше...

дощ у вікна б`є,

а хтось то там, за вікном

тяжко диха,

хтось то хмари ніччю п`є.

довгими нігтями

по дахам

нишком

шкребеться,

жалібно стогне

- ...пить...пить...пить... -

кащаві руки

здіймає вище...і вище!

стогнати продовжує,

гучно вить.

крізь вікна 

уп`явся поглядом в нас.

долонями скло прогинає

наближається ближче...все ближче!

в розум вселяє паніку,

жас.

...але що це?...

бачите?...

тихше...

у сяянні блискавок

звалився в калюжі.

здійнявся з бруду

у повний зріст -

в прозорих хмарах

постав потужний

тінню над світом... -

химера,

потвора як.

розхитаний вітром

з реготом грому

злітає у хмари,

у небі зник...

чуєте?...

тихше...

шурхіт

пташиних

крил..........

A