Світланка Минченко 8 міс / Оновлено

•Nescafe•

Вірш / Культура

І ти сама сидітимеш в кафе,

Під звуки нестаріючого репа…

І в твоїй чашці буде Nescafé,

А в серці «аж нічого» вже, так треба!

Хтось має бути справжнім , як і він, -

Міцним шалено, і на смак багатим.

Започатківцем злагоди і змін,

Як те, що буде вічно надихати.

Бадьорити зрання, як кофеїн,

Здригати дух і тіло, наче вибух.

Назустріч? Так! Ніколи навздогін!

Цей вибір не для тих, хто взяв і вибув.

Ти з ким попало не розділиш вайб,

І аби з ким не станеш пити каву.

Поглибше почуття свої сховай,

Наламувалась СТІЛЬКИ вже на славу!

Під 100 разів ти марила про це;

«На інших не дивись, стрибай у небо!»

І у сльозах було твоє лице.

І філіжанка Nescafé, - плацебо.

Хтось має бути поруч, треба так,

Щоб в тебе стало добре все, на дИво!

НікУди вже без цього, і ніяк!

Прийде цей день, як сама сильна злива.

І поряд друга чашка з «Nescafé».

Його блискуча посмішка, пихата..

Снепбек і вузькі джинси - галіфе,

Ох, Мінченко, ти справді дурнувата!!!

(с) Світланка Минченко

2.03.2025

A