•Nescafe•
Вірш / КультураІ ти сама сидітимеш в кафе,
Під звуки нестаріючого репа…
І в твоїй чашці буде Nescafé,
А в серці «аж нічого» вже, так треба!
Хтось має бути справжнім , як і він, -
Міцним шалено, і на смак багатим.
Започатківцем злагоди і змін,
Як те, що буде вічно надихати.
Бадьорити зрання, як кофеїн,
Здригати дух і тіло, наче вибух.
Назустріч? Так! Ніколи навздогін!
Цей вибір не для тих, хто взяв і вибув.
Ти з ким попало не розділиш вайб,
І аби з ким не станеш пити каву.
Поглибше почуття свої сховай,
Наламувалась СТІЛЬКИ вже на славу!
Під 100 разів ти марила про це;
«На інших не дивись, стрибай у небо!»
І у сльозах було твоє лице.
І філіжанка Nescafé, - плацебо.
Хтось має бути поруч, треба так,
Щоб в тебе стало добре все, на дИво!
НікУди вже без цього, і ніяк!
Прийде цей день, як сама сильна злива.
І поряд друга чашка з «Nescafé».
Його блискуча посмішка, пихата..
Снепбек і вузькі джинси - галіфе,
Ох, Мінченко, ти справді дурнувата!!!
(с) Світланка Минченко
2.03.2025