Ніби в останнє прошепчу Люблю
Вірш / ЛюбовХотілось написати щось миліше
Не сповнене тугою чи журбой
У чому не ховаю свої травми
Але лиш так я чесний із тобой
У монолозі, сумові, спокуті
У роздумах, що зходять нанівець
Мойом мовчанні, схлипах у тривозі
Конвульсіях, агонії-кінець
У них тобі я каюся сердешно
Спокутую провину, та клянусь
Що все зміню в собі заради тебе
Зруйную, побудую та змінюсь
У зоряному небі я ховаюсь
Спочину наодинці, весь в думках
Запятнаний кривавою брехнею
І заблукавший у чужих стежках
Осліплюючі промені зустріну
Візьму за руку, ніжно обійму
Забудькувато гляну в твої очі
Ніби в останнє прошепчу... ``люблю``...
Ніби в останнє... Справді, все ж в останнє
Немов ковтаю й захлинаюсь я
Ледь стримуючи подихи важезні
І біль у тілі, мов від розп`яття