Олег Mind 4 дні / Оновлено

Нічого вічного нема

Проза / Блоги

В цьому житті все минає, як хороше так і погане. Тому ніщо не вічне, і головне пам`ятати в моменти тяжкі, що все це не вічно, та в моменти легкі, що це теж не вічно, але не впадати у відчай, бо хоч після легкого стає важке, але після важкого знову легке. Такий цикл змін, як змін пори року. Тому тут варто адаптуватись під цей циклон і все.)

Дата написання : 19 Червень 2026

A