Нікого не цікавить...
Вірш / ІншеА вам би тільки лірики
про любов не розділену, чи розділену,
щоб з своїми почуттями звірити
і жити далі розмірено…
насміхатися з помилок,
з дієслівниих рим банальних,
а коли самі так пишете,
то це ж нормально….!?
А вам бм тільки справжнього,
а шлях до нього і ціна
вже не обходиь, вам би не бумажног
серця, а живого, відритого…
і не цікавить старт, чи приземлення,
важливий політ від малого до великого,
а коли вдарить грім…
ніхто в тебе не спитає, як ти вижив,
і чи було у тебе заземлення???