Канал автора

Гарно... І манера написання не стандартна...

!!! Нарешті з*явилася людина, нові вірші якої я буду чекати! Близька манера написання..

Відповідає@Zmijka|

Дякую...)Приємно дуже....

Всі стікери (0)
A