•Після•
Вірш / Психологія і відносиниВсе як міраж, чи дуже давня пісня,
Яку десь пам’ятаєш, але смутно.
Одне питання: чи настане ПІСЛЯ?
Колись для нас? (Та поки те не чутно.)
Роки як мить, все стерто і розмито,
Чи сталося життя насправді з нами?
Як спогади, що сяють оксамитом,
В реальності були не більш, як снами.
А далі все закрутиться бистріше,
Багато чого встигнути ще треба.
Набрати обертів, проте пильніше -
Дивитися вперед, а не у небо.
Відсіяти чужих на перевірці,
Не зрадити своїй душі. Принаймні,
За це тебе погладять по голівці,
А як і ні, пали вогні сигнальні!
Ти сам у себе - головніший гвинтик:
Суддя і вирок, учень десь, і вчитель.
Ти лікар, поціновувач, і критик.
Ти рятівник, пожежник і цілитель.
Твори себе, а потім буде ПІСЛЯ.
Цінуй момент, будь вдячним рідній Ненці.
І навіть хай нова лунає пісня,
Твоя з тобою! У самОму серці!
22.03.2025