Потребую допомоги.

Кейс / Події

Привіт. Потребую допомоги, дружнього копняка чи просто роздумів з власного досвіду. 

Ситуація: маю класний синопсис, глибокий, з купою подій та персонажів, який збиралася розгорнути в доволі змістовний роман. До нього є план з почерговістю розвитку подій, деталізацією тих самих подій і все таке. А коли сідаю писати саме за планом чи хоча б відштовхуючись від синопису - зависаю. Слова не можу з себе вичавити. В той самий час є рукопис з 14000 слів, в якому присутні ті самі персонажі, що в плані/синопсисі, вони дотичні до тих подій, які описані в синопсисі, але все товчеться навколо основної теми. Не заглиблюючись. І, наскільки я можу зараз судити - все більш-менш потрібно. 

Як думаєте? Продовжувати писати, не зважаючи ні на що, а потім вже намагатись наліпити на готовий план? Чи намагатись писати за планом, не відступаючи? Бо в другому випадку я, здається завалюсь в неписун. А в першому - це буде щось більше за просто роман на 500 сторінок 00 .

Памагіті))))

A