Резиденція

Кейс / Міста і країни

Інколи буває так, що хочеться все покинути і втекти за гори-океани. Щоб нікого гне бачити і не чути. Щоб мати можливість творити і досліджувати. А потім хіба - Всесвіт чує твої побажання і відправляє тебе за тридевʼять земель у Writer`s House. І твори собі, скільки завгодно, досліджуй. Не говори ні з ким, бо фінську мову не знаєш )))))Ну ж прекрасно, правда?

A