Вичитка
Кейс / БлогиПереді мною третина другого рукопису. Роздрукована. Щоби, спираючись на досвід критики наставниці, прибрати чи замінити в тексті те, що цього потребує.
Хоча, вже майже рік цю роботу я вважала завершеною.
Зараз збираюсь знову поринути в історію стосунків аб`юзивного трикутника і, по можливості, вийти з нього живою.
Знову плакати ночами з головною героїнею.
Просити почекати вирішення ситуації разом з її коханцем.
Ненавидіти всіх і вся разом з Христиною.
І знову та знову повертатися до перших днів повномасштабки.
Бррррр.
А все заради того, щоб у вересні віддати рукопис беті, а вже з жовтня почати штурмувати видавництва.