•Відчуття дому•
Вірш / Психологія і відносини•
Моє «відчуття дому».
Із крилами за спиною,
Що вмить прогоняє втому,
Там ти говориш зі мною…
Пташиний де спів лине,
Черемхи кущі пишні.
А пісня, як вир плине,
Рясні де цвітуть вишні.
Де вітер на повні груди,
І солодко там і тяжко..
Де щірі і добрі люди
Розділять твоє «важко».
Там з неба дощі теплі,
І зірочки мерехтливі,
По відстані, наче в метрі
Світанки такі красиві…
І я там ЖИВА, справжня,
І щира, мов сміх синулі.
М’яка і тепла , домашня.
Дрімають тривоги минулі.
Де всі відчуття? -ВДОМА!
Згубилась в собі, маюсь…
І дусить всесвітня втома,
А я у мандрівки граюсь…
До мене прийди, благаю,
Зціли поранену душу…
Я тебе ізнов шукаю,
Щоб жити, я йти мушу…
25.04.2025.