Вийду під дощ.

Вірш / Культура

Чорні хмари дощові небо обліпили,

Чути грім з усіх сторін, капають краплини.

З неба блискавки летять до землі яскраво.

То Перун карає тих хто лихе бажає.

Вийду з хати я під дощ, підніму долоні,

Привітаюсь з Перуном, не боюсь я грому.

Запитаю, чому злий? як у нього справи?

І мені він відповість, ми ж сім`я з Богами.

Дощ сильніше вже іде, я стою щасливий,

Все змиває він з мене і дарує сили,

Кожна капля є жива створена Богами,

А не та що у відрі, свячена попами.

Подивлюсь у небо я, пильно і без страху.

Бо нікому із людей не бажав я жаху,

Не боюся що Перун мене покарає,

Бо по совісті живу,всім добра бажаю.

Усе ближче чути грім, блискавки по всюди.

Ніби справжній феєрверк це небесне чудо.

Нехай нечисть вся біжить від мене і люду.

Ми онуки тих Богів, що рабів не люблять.

Верещако Сергій.

A