•Вподобайка•
Вірш / КультураХоч став під твоїм фото море лайків,
Хоч видивляйся зорі просто неба.
Життя з тобою - то суцільна байка!
Я розповім, як треба і не треба.
Хоч борщ подай у ліжко замість кави,
Хоч викарбуй твої ініціали..
Хоч крила домалюй позаду ави,
Тобі завжди і всього буде мало.
На вигляд трохи красивіш за мавпу,
Так, гори м’язів, - то звичайно круто.
Тату майстерні, величезні лапи.
Царська хода, ведеш себе розкуто.
Є під капотом до півсотні «але»,
Цікавлюсь навзаєм, - моя умова.
Ще обстікатись мні не вистачало.
Поржемо разом, ну от чесне слово !)
Ти неформат і нестандарт, “respecto”.
Якщо знайду у натовпі - впізнаю.
Проте пройду повз тебе так ефектно..
Шо ще й і озернешься, - намір маю.
А ти ліпи крутий на сторіс репчик,
Бабів зади, - мені то по-приколу.
Ти «жарко жарко»/«вогник вогник», перчик!
Я кину «mentos» в твою «соca-col’у»
Що хоч роби, то вже твої загони.
Дзеркальна завжди з тим, кому байдуже!
І я закину у кров інтерферони,
Проти таких як ти, бо «нафіК нужНо».
Ані коментів більше, ані лайків!
Від «саме мене» - мінус дифірамби.
Ти сам як величезна вподобайка.
В об’їзд тебе я, по окремій рампі.
Рампа* - дорога.
8.04.2024.