Я не знаю, що тобі сказати...
Вірш / ЛюбовЯ не знаю, що тобі сказати,
Хто для мене ти - чужий чи рідний?
І чому так вперто лізеш в світ вмій?
І чому берусь тебе впускати?..
Я не знаю, що тобі сказати…
Я не знаю, хто піде наступним
На мою війну чужих з чужими,
Бо не змити фразами твоїми
Намальований на вікнах лютень.
То ж вирішуй: «Бути чи не бути…»
Я не знаю, як минути прірви,
Як не впасти з спаленого мосту,
Зрозуміти це не так вже й просто –
Хто для мене ти: чужий чи рідний,
І чому малюєш вперто квітень?..
Я не знаю: впасти чи вставати?
Бо ж мій світ без розуму й без міри.
Й гострий ніж під назвою «довіра»
Хочеться тобі у руки дати.
Я не знаю, що тобі сказати…
???? ????????? ??????: 15 2013