Їду я на електричці ... Вірш / Туризм Їду я на електричці,Та приїхавши сюди,Бачу я навколо квіти,Неймовірної краси,Бачу всюди люди добрі,Радісно живуть життяІ душа співає,Яке гарне відчуття ...