Говард Сич 06 Лютий / Оновлено

Їду я на електричці ...

Вірш / Туризм

Їду я на електричці,

Та приїхавши сюди,

Бачу я навколо квіти,

Неймовірної краси,

Бачу всюди люди добрі,

Радісно живуть життя

І душа співає,

Яке гарне відчуття ...

18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A