з настрою (холод осені та тіні...)
Вірш / Природаа осінь холодом гаями...
і степом - тіні хмар похмурих...
в жорстких пожовклих травах вітер,
в яких слони, верблюди, лами -
в хитання хвиль неспішно, смурно
ходою в час руїн та зіткнень.
ті тихоплинні сірі тіні -
з несмілих дивних перетворень.
їм озов слізний, відчай з болю
од віт опалих в день осінній,
що в небо мов молитва кволих.
і мерзлі, хворі у тремтінні
отари тіней екзотичних
по степу осені...і вітер
обпалим листям з шурхотінням
злітанням,
паданням в століття!
...і стрімко перекотиполе
у самоті самот шляхами -
там, де слони, верблюди, лами
в пилу в осінні виднокола
попутні з перекотиполем
мов крапки в таненнях зі снами...
...ці тіні холодом гаями
туманні
тануть
в далях
долі....................................