Ем Скитаній 7 міс / Оновлено

з настрою (холод осені та тіні...)

Вірш / Природа

а осінь холодом гаями...
​і степом - тіні хмар похмурих...
​в жорстких пожовклих травах вітер,
​в яких слони, верблюди, лами -
​в хитання хвиль неспішно, смурно
​ходою в час руїн та зіткнень.
​ті тихоплинні сірі тіні -
​з несмілих дивних перетворень.
​їм озов слізний, відчай з болю
​од віт опалих в день осінній,
​що в небо мов молитва кволих.
​і мерзлі, хворі у тремтінні
​отари тіней екзотичних
​по степу осені...і вітер
​обпалим листям з шурхотінням
​злітанням,
​паданням в століття!
​...і стрімко перекотиполе
​у самоті самот шляхами -
​там, де слони, верблюди, лами
​в пилу в осінні виднокола
​попутні з перекотиполем
​мов крапки в таненнях зі снами...
​...ці тіні холодом гаями
​туманні
​тануть
​в далях
​долі....................................

A