з настрою(в похмурих обріях імлистих...)
Вірш / Природав похмурих обріях імлистих
панує осінь у містах.
з небес на килим падолисту
спадає, падає сльота.
як відчай - вітер в натовп стрічний
в сльоті заблуканий, рвучкий...
у тінь, за каптури обличчя
ховають люди в день такий.
у мерзлих пальцях парасолі
над головами їх... - шатра,
в степу що...у безмежній волі
там дощ та сонце, та вітра.
там всі оселі у руїнах.
сади роковані на смерть.
убивць ротації, заміни...
вся путиноїдная мерв!...
і осінь вся брудна та мокра
нічийна, змерзла...сирота -
крізь степ ввійшла утомним кроком
та оселилася в містах.
...і ось вже заморозь ранкова
біліє...подихом зими
день огорнула, будень новий
в осінні стелить килими................
******мерв (мерва) - паскудство, непотріб, лайно