Залишуся на самоті
Вірш / ІншеЗалишуся на самоті…
Забуду все… забуду горе,
Забуду світ, печалі море,
Віддам всі радості житті.
Залишусь сам… на самоті…
Немає сил аби боротись,
Іти кудись, щоб розколотись
Неначе скеля в час грози
І впасти на «чужі вози».
Немає сил дивитись вгору –
Моя дорога в нікуди.
Я бачу лиш печалі море
І ріки сліз – життя води…
Так хочеться закрити очі
І зникнути, як світ зникав
У книзі древній тій, праотчій,
І щоб ніхто і не згадав.
Залишуся на самоті.
І хай там що, я лиш існую
У цьому сірому житті.
Щось створюю, а щось руйную,
Це все мені, в своїм бутті
Тепер живу на самоті.
Забуду все… забуду горе,
Забуду світ, печалі море,
Віддам всі радості житті.
Залишусь сам… на самоті…
Немає сил аби боротись,
Іти кудись, щоб розколотись
Неначе скеля в час грози
І впасти на «чужі вози».
Немає сил дивитись вгору –
Моя дорога в нікуди.
Я бачу лиш печалі море
І ріки сліз – життя води…
Так хочеться закрити очі
І зникнути, як світ зникав
У книзі древній тій, праотчій,
І щоб ніхто і не згадав.
Залишуся на самоті.
І хай там що, я лиш існую
У цьому сірому житті.
Щось створюю, а щось руйную,
Це все мені, в своїм бутті
Тепер живу на самоті.