Залишуся на самоті
Вірш / ІншеЗалишуся на самоті…
Забуду все… забуду горе,
Забуду світ, печалі море,
Віддам всі радості житті.
Залишусь сам… на самоті…
Немає сил аби боротись,
Іти кудись, щоб розколотись
Неначе скеля в час грози
І впасти на «чужі вози».
Немає сил дивитись вгору –
Моя дорога в нікуди.
Я бачу лиш печалі море
І ріки сліз – життя води…
Так хочеться закрити очі
І зникнути, як світ зникав
У книзі древній тій, праотчій,
І щоб ніхто і не згадав.
Залишуся на самоті.
І хай там що, я лиш існую
У цьому сірому житті.
Щось створюю, а щось руйную,
Це все мені, в своїм бутті
Тепер живу на самоті.