ЖИТТЯ

Вірш /

Життя така примхлива штука
Щось забирає в нас а щось дає нове
А на душі ,як буря люта
Чогось чекаємо кудись ідем
І в голові думки зїдають
Чому такий жорстокий світ
Чому ми не живем а виживаєм
Прошу скажіть мені скажіть
Можливо я нерозумію
Можливо помінявся світ
Можливо інші люди стали
І їхня злоба перейшла сюди
Але одне я точно знаю що треба жити тому і ти живи!!!!!!

A