ЗНИЩЕНІ СЕЛА.

Вірш / Суспільство

Я сам виріс в селі й пам`ятаю,

Як у них ще кипіло життя.

Коли ще до схід сонця доярки

Йшли на ферми надої збирать.

Як весь день за селом біля лісу,

Мов жуки там гули трактори.

А під вечір з далекого лугу,

корів стадо женуть пастухи.

Пам`ятаю на лавках бабусі,

Про новини розмови ведуть.

Також стежать як хлопці й дівчата,

Танцювати до клубу ідуть.

Те життя було тихе,спокійне,

І ніхто уявити не міг.

Звідки знайдуться у світі вандали,

Що захочуть село розвалить.

Тепер з ферм залишились руїни,

Ніби їх розбомбили в війну.

І поля поросли бур`янами ,

Де колосся росло ячменю.

І по вулицях вітер гуляє,

Де колись було чуть сміх дітей.

Через двір покосились хатини,

Що без вікон стоять, без дверей.

Та я вірю що села відродять,

Бо село це країни душа.

Тут з дитинства навчають любити,

Землю, працю ,і свій рідний край.