Опубліковав роботу
Не люблю римувати ``банально``, але коли о 4-й ранку, після нічного обстрілу слухаєш спів птахів, римувати по іншому мозок не здатен, але сказати, що на душі – хочеться. Так цей вірш і з`явився.
@mykytagoncharuk