дякую!
надихає тільки дуже сумний можливо ти в комусь розчарувався що пишеш такі сумні вірші????
власне кажучи розчарувань було і є більше, ніж потрібно...
У Вас такі нестрандартні роботи. Щоб зрозуміти всю глибину, потрібно перечитати (як для мене) роботу не один раз.
я незнаю я новенький
заходиш в Мої роботи в панелі користувача (справа). Вибираєш Літературні. Буде список всіх опублікованих тобою робіт. Під кожною роботою є кнопки (Видалити | Редагувати | Статистика | Відправити на публікацію).
Зимою це почуття якось по особливому збуджує внутрішній світ закоханих! Пс. чому мова роботи - російська?
Гарний вірш..сумний і правдивий.
Часто перечитую. В тему в кінці твій коментар: "Что случилось? - Жизнь."
Повідомляє
Сьогодні я справді щасливий!
Дякую! Я знаю, що не дуже сильно написано і тема заїжджена, але вони лягли на папір ніби без моєї участі..
Дякую! Не приховаю, що мені теж подобається!
Ех..
Дякую!
Скільки разів я чув цю фразу від рідних та близьких. Вона дійсно ріже серце та душу."У тебе нічого не вийде з цим сайтом"..о так, найближчі друзі, найдорожчі родичі та навіть батьки казали мені це. Слова стосувалися A-News*а. Але, хоча мрія ще не здійснилася у повному обсязі, ми продовжуємо працювати над досягненням мети і, чесно кажучи, крокуємо дійсно у невідомість. Дякую за статтю!
Я плакав..
Ви мій кумир. Жодна з Ваших робіт не залишає байдужим і не відпускає від себе до фінальної крапки. Дякую, що Ви на A-News!
Настрій був поганий. Сів писати, стало трішки краще.
Ахах:)) Це точно!
Дякую! Так, це тільки мої погляди і уявляю як вони сприймаються більшістю.
Ми.. Так, ми часто просто не знаємо чого хочемо.