Канал автора
11 міс@romchik

Опубліковав(ла) роботу

Бажання

Автор
Роман Назарець
18 Липень
Психологія і відносини Вірш 1 хв читати
3
38
0
0

дякую!

надихає тільки дуже сумний можливо ти в комусь розчарувався що пишеш такі сумні вірші????

Відповідає@JOKER|

власне кажучи розчарувань було і є більше, ніж потрібно...

Обговорює публікацію Сузір*я дракона

У Вас такі нестрандартні роботи. Щоб зрозуміти всю глибину, потрібно перечитати (як для мене) роботу не один раз.

я незнаю я новенький

Відповідає@JOKER|

заходиш в Мої роботи в панелі користувача (справа). Вибираєш Літературні. Буде список всіх опублікованих тобою робіт. Під кожною роботою є кнопки (Видалити | Редагувати | Статистика | Відправити на публікацію).

Обговорює публікацію

Зимою це почуття якось по особливому збуджує внутрішній світ закоханих! Пс. чому мова роботи - російська?

Обговорює публікацію Один

Гарний вірш..сумний і правдивий.

Обговорює публікацію Фантазії

Часто перечитую. В тему в кінці твій коментар: "Что случилось? - Жизнь."

@romchik

Повідомляє

Сьогодні я справді щасливий!

Обговорює публікацію Я твій ніщо?

Дякую! Я знаю, що не дуже сильно написано і тема заїжджена, але вони лягли на папір ніби без моєї участі..

Обговорює публікацію Коли в душі щось гріє

Дякую! Не приховаю, що мені теж подобається!

💬Відповідь на пост
Відповідає@|

Ех..

Обговорює публікацію Коли в душі щось гріє

Дякую!

Обговорює публікацію Нічого не вийде

Скільки разів я чув цю фразу від рідних та близьких. Вона дійсно ріже серце та душу."У тебе нічого не вийде з цим сайтом"..о так, найближчі друзі, найдорожчі родичі та навіть батьки казали мені це. Слова стосувалися A-News*а. Але, хоча мрія ще не здійснилася у повному обсязі, ми продовжуємо працювати над досягненням мети і, чесно кажучи, крокуємо дійсно у невідомість. Дякую за статтю!

Обговорює публікацію Мачуха

Я плакав..

Обговорює публікацію Рішення

Ви мій кумир. Жодна з Ваших робіт не залишає байдужим і не відпускає від себе до фінальної крапки. Дякую, що Ви на A-News!

Обговорює публікацію Коли в душі щось гріє

Настрій був поганий. Сів писати, стало трішки краще.

Обговорює публікацію Ніщо не істина. Все дозволено.

Ахах:)) Це точно!

Обговорює публікацію Ніщо не істина. Все дозволено.

Дякую! Так, це тільки мої погляди і уявляю як вони сприймаються більшістю.

Обговорює публікацію МИ

Ми.. Так, ми часто просто не знаємо чого хочемо.

Всі стікери (0)
A