Юля Депеш 18 Січень

Це місто

Вірш / Інше


Це місто – наче мрія серця.
Це місто – це моя фортеця.
Це все й нічого – просто вечір.
Це моє все. Це моя нечисть.
Воно вбиває й воскрешає.
Воно кохає й забуває.
Воно буває й не буває.
Воно з’являється й зникає.
Буде не буде – я незнаю.
Буде щасливим ?- Може й буде.
Та так казав ще навіть юда.
Коли, навіщо і за що?
Ніхто,ніколи і нізащо..
Це все,чи може все ж ніщо?-
Це більше навіть ніж безмежність.
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A