Юля Депеш 14 років

Це місто

Вірш / Інше



Це місто – наче мрія серця.
Це місто – це моя фортеця.
Це все й нічого – просто вечір.
Це моє все. Це моя нечисть.
Воно вбиває й воскрешає.
Воно кохає й забуває.
Воно буває й не буває.
Воно з’являється й зникає.
Буде не буде – я незнаю.
Буде щасливим ?- Може й буде.
Та так казав ще навіть юда.
Коли, навіщо і за що?
Ніхто,ніколи і нізащо..
Це все,чи може все ж ніщо?-
Це більше навіть ніж безмежність.

A