і нахера я ж взявся за ту скумбрію?
Вірш / Любові нахера я ж взявся за ту скумбрію?
говорив тобі, що рибку не люблю.
навіщо ти мені підкинув снасті?
як ж знав, що рибка не вставку?
чорт забирай, гаразд, хай буде, я вдам, що ловлю тут злегка.
підкормлю, забуду й піду там розігрую болоньєз.
бля, вроді ще не бідую, але голодним є я тут.
піду й вриблюю, на виний хлібчик потяну.
піджару, тобто приготую, ага, хер срав із девятого стільця,
пришлось дістати зо три десятки кальцієго гівна,
тож забуду, і тії стнасті, і ставки.
й буду жити, як завжди.
відкрию старії запаси,
потягну кілька грам біля щоки
і знов забуду, потягну руку до рибки
й відчую, що кальцію залишилося ще дрібки.
скричу, згадаю всі прикметники,
змалюю, принесу кальцій до води.

(то фільтр, тому не думайте, що в мене є гроші на кодак аерохром)