(нас на*бали,, нас на*бали!..)
Вірш / МузикаТрамп грає в шахи, ми пішаки.
Маск присів дупою на стіл – нема Starlink’у,
Кремль все топить нас у боргу й в брехні, це і не дивно!
Тут не цирк, тут не шоу, тут не гральний дім,
Але ці клоуни гадають, що ми просто дим.
Трамп каже: ``50 відсотків, я король!``
Але в нас своя гра – це не твій монополь.
Він робить вигляд, що не знає про війну,
Як ніби Путін – то хлопець на рандомному дзвінку.
Смішно, як він продає свою правду,
А насправді він лиш маріонетка в прокладці.
Мільйони на гаслах, фейки у прямому ефірі,
А ми тримаєм удар на кожному фланзі в світі!
Він схожий на продавця зміїної олії,
Тільки масло – це брехня, а ринок – імперія мрії.
П*здець, яка гра, блеф на блефі,
Клоуни ділять наші надра в кєфі.
Зеленський втрачає підтримку – якісь 4 відсотки,
Але ми ще тут, не здамось, не збираємось у відкату!
Ті, хто мав би підтримати – грають у мовчанку,
Говорять про нас, наче ми лиш пішаки в азарті.
І ми не в заголовках в їхніх новинах,
Ми ті, хто встає і йде напролом без зупинки!
Трамп відключає нас, грає у бога,
Каже: ``Глобус квадратний, не ваша дорога.``
Твітить загадки, як тот Ілон-Мефісто,
А ми тут в багнюці, де дим летить в каністру!
Він крутить космос, як власний каприз,
Там де мільярди – там і його бізнес-вірус.
Всі ці ``договори``, всі ці хитрі ходи,
Але хай попробує – в нас сталь у крові!
Коли він грає в шахи – ми рубаєм дошку,
Коли він будує схеми – ми підриваєм точку!
Де санкції? Де руки сильні?
Ваші рішення – це меми у Твіттері.
Весь Захід боїться, мовчить під столом,
А ми вигризаєм свободу ножем і вогнем!
Кожне слово – то куля, кожен трек – це наш бій,
Ми кричимо гучніше, щоб розірвати цей стрій!
Вони роблять вигляд, що нас не існує,
Та ми – як буря, що з корінням все здує!
Бачиш, політика – це стара шлюха,
Обіцяє любов, а потім залишає тебе в бруді й муках!
П*здець, яка гра, блеф на блефі,
Клоуни ділять наші надра в кєфі.
Зеленський втрачає підтримку – якісь 4 відсотки,
Але ми ще тут, не здамось, не збираємось у відкату!
Ті, хто мав би підтримати – грають у мовчанку,
Говорять про нас, наче ми лиш пішаки в азарті.
І ми не в заголовках в їхніх новинах,
Ми ті, хто встає і йде напролом без зупинки!
Тож запиши це, як тернопільський дроп,
Кремль і Трамп – то один мать його крок.
Ми стоїмо, бо знаєм одне:
Ніхто не дасть, поки сам не візьме!
І поки вони там ділять чужу територію,
Ми пишем історію, кров`ю й в агонії!
Ця гра не закінчиться вашим указом,
Бо ми не підемо, не зникнемо разом!
Залишайтесь з нами, це наш останній сміх,
Бо коли вибухне правда – всі почують наш грім!

You can view and join @de_hnat right away.
t.me