de hnat 24 Лютий / Оновлено

(нас на*бали,, нас на*бали!..)

Вірш / Музика

Трамп грає в шахи, ми пішаки.

Маск присів дупою на стіл – нема Starlink’у,

Кремль все топить нас у боргу й в брехні, це і не дивно!

Тут не цирк, тут не шоу, тут не гральний дім,

Але ці клоуни гадають, що ми просто дим.

Трамп каже: ``50 відсотків, я король!``

Але в нас своя гра – це не твій монополь.

Він робить вигляд, що не знає про війну,

Як ніби Путін – то хлопець на рандомному дзвінку.

Смішно, як він продає свою правду,

А насправді він лиш маріонетка в прокладці.

Мільйони на гаслах, фейки у прямому ефірі,

А ми тримаєм удар на кожному фланзі в світі!

Він схожий на продавця зміїної олії,

Тільки масло – це брехня, а ринок – імперія мрії.

П*здець, яка гра, блеф на блефі,

Клоуни ділять наші надра в кєфі.

Зеленський втрачає підтримку – якісь 4 відсотки,

Але ми ще тут, не здамось, не збираємось у відкату!

Ті, хто мав би підтримати – грають у мовчанку,

Говорять про нас, наче ми лиш пішаки в азарті.

І ми не в заголовках в їхніх новинах,

Ми ті, хто встає і йде напролом без зупинки!

Трамп відключає нас, грає у бога,

Каже: ``Глобус квадратний, не ваша дорога.``

Твітить загадки, як тот Ілон-Мефісто,

А ми тут в багнюці, де дим летить в каністру!

Він крутить космос, як власний каприз,

Там де мільярди – там і його бізнес-вірус.

Всі ці ``договори``, всі ці хитрі ходи,

Але хай попробує – в нас сталь у крові!

Коли він грає в шахи – ми рубаєм дошку,

Коли він будує схеми – ми підриваєм точку!

Де санкції? Де руки сильні?

Ваші рішення – це меми у Твіттері.

Весь Захід боїться, мовчить під столом,

А ми вигризаєм свободу ножем і вогнем!

Кожне слово – то куля, кожен трек – це наш бій,

Ми кричимо гучніше, щоб розірвати цей стрій!

Вони роблять вигляд, що нас не існує,

Та ми – як буря, що з корінням все здує!

Бачиш, політика – це стара шлюха,

Обіцяє любов, а потім залишає тебе в бруді й муках!

П*здець, яка гра, блеф на блефі,

Клоуни ділять наші надра в кєфі.

Зеленський втрачає підтримку – якісь 4 відсотки,

Але ми ще тут, не здамось, не збираємось у відкату!

Ті, хто мав би підтримати – грають у мовчанку,

Говорять про нас, наче ми лиш пішаки в азарті.

І ми не в заголовках в їхніх новинах,

Ми ті, хто встає і йде напролом без зупинки!

Тож запиши це, як тернопільський дроп,

Кремль і Трамп – то один мать його крок.

Ми стоїмо, бо знаєм одне:

Ніхто не дасть, поки сам не візьме!

І поки вони там ділять чужу територію,

Ми пишем історію, кров`ю й в агонії!

Ця гра не закінчиться вашим указом,

Бо ми не підемо, не зникнемо разом!

Залишайтесь з нами, це наш останній сміх,

Бо коли вибухне правда – всі почують наш грім!

t.me
18px
Шрифт
Вигляд
Прокручування
A- A+ 18px
Roboto Slab
Open Sans
Noto Serif
PT Sans
1.6
0px
Повільно
A