з настрою (осіннє...)
Вірш / Природаосінь...жовтень...сльота...прохолодний, сирий, нікудишній день...стою біля вікна, курю...тютюновий дим видихую у привідчинену кватирку...і - раптом - крізь скло на підвіконні побачив білого метелика...<<...о цій порі?...в таку негоду?!...звідки?...>> - здивування моє зникло, коли зрозумів, що метелик був неживий - його звіяв з підвіконня легкий осінній холодний вітер...і на душі від того стало так чомусь жалісно та сумно...
***********
білі метелики -
літа відлуння,
пурхання в осені
крилами білими;
слово,
розмова кохання і мрії,
відчай, тривога
та безнадія...
метелики світлі -
дія остання
п`єси від літа.
пізні метелики
малісні хмарами -
в обрій серпанковий
таненням білим.
в далі оманні
плавним злітанням
метелики мерзлі,
метелики білі...
сцена осіння
в суціль у захмаренні!
дія завершена,
дія остання.
в погляді осені
тиха зажуреність
та співчуття,
та безсилля,
розгубленість
від візуального
болю на згубленість...
...ах! перепрошую,
прошу, панове -
скорше завіси!...
завіси
між бутафорій
та холодом дійсним...
дія завершена,
дія фатальна.
...білі метелики,
спогади, марення...