Зажди.
Вірш / КультураЗіркою в небі живеш,
Тебе на землі не буває,
І тихо пісню співає
Струмок за моїм вікном.
Щоночі дерева шепочуть,
Сказати щось, знаю, хочуть,
Про те, що забули ми —
Діти страшної війни.
На правому боці — життя,
На лівому — тільки смерть,
І віри лишилось на чверть,
І все наче шкереберть…
А може, все буде добре?
Весна ж за зимою завжди,
І більше не буде біди,
Все буде — лиш трохи зажди.