3 Публікацій
Для мене сенс життя це я сам і люди що навколо мене, хліб можна виростити а гроші заробити, людину ж як утратиш то не повернеш.
Весна
Коли ображають найдобрішу людинуНехай її втішить те що хтось не сприймає добро за слабину.
@plantik