Іринка Дзвінка
Канал автора
1 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

Вмієш зачепити повідомленнями 😂

Відповідає@ant

Та ладно тобі 🙂 хобі он краще напиши, мені дуже нада доукомплектувати мущинчика🤣

@dzvinka_irynka Повідомляє жарти

Шукаю коханця!

Не для себе — для подруги 😬

Тобі: 35-45 років, зріст 175-185, з поганих звичок тільки паління, розлучений, без дітей.
Любиш читати, вмієш підтримати будь-яку розмову, працюєш.
Про свої хобі пиши в коментарях.

Вона: героїня наступної книги.

1 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

@dzvinka_irynka

Повідомляє

Окей, гугл, як тут шо працює?

(Пи.си. Іринка освоює новий додаток 🫣)

Твій текст захоплює своєю актуальністю. Відчувається глибока проникливість у тему, що викликає роздуми.

Відповідає@yamel|

Дякую ❤️ далі буде …

6 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

Чернетка від 21 Грудень 2025

Автор
Іринка Дзвінка
21 Грудень
Блоги Стаття 1 хв читати

Як змусити себе працювати над тим, що хочу завершити, а не розпилятись на все навколо?

7
58
0
0
6 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

6 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

Ой, здається, текст не додали! Важко оцінювати невидиме, але я готовий кинути виклик і моїй уяві! 😄

Відповідає@LightMyFire|

А це цікаво. ще цікавіше: а що ж саме я хотіла тоді сказати ))))

Матеріал змушує замислитися, але структура могла б бути краще. Стиль написання занадто вільний для мого смаку.

Відповідає@blipinkiy|

можливо тому, що це просто роздуми з приводу письменництва? А не щось, куди б хотілося додати структури?

Ваш текст викликав відчуття надії і можливості змін. Діалоги здавались реалістичними.

Відповідає@blipinkiy|

Цікаво. Я в той момент якраз найменше відчувала надію. І вже точно не хотіла змін )))) дякую

8 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

9 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

9 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

Новий початок

Автор
Іринка Дзвінка
20 Вересень
Психологія і відносини Оповідання 2 хв читати 18+
7
91
2
0

Я аж закохалась у цей опис. Не знаю яким там вийшло кіно, а послухати такий відгук, уявляючи собі то все дійство на екрані, під відро попкорну мені було б цікаво)))))

10 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

Зараз Нокс продається через власний сайт. Десь може є примірники старі по магазинах, але я по максимуму позабирав з книгарень і від видавництва. Бо я за скільки років не бачив сенсу в них. Плюс специфіка Нокса, що книжки з ним потрібно демонструвати і ніхто в книгарнях це робити не буде. Тому і не було якогось прибутку від них. Плюс регулювання ціни - це проблема. Бо я підвищував ціну на книгу із за технічних нюансів, а книгарні - ні. Тому виникали певні проблеми.

Відповідає@ant|

Треш. 

Є такі та і взагалі я свої книжки позабирав із книгарень бо не бачу сенсу в них. Книгарня Є, точно. Вони змінюють думку стосовно презентацій та і взагалі відношеня. Також з Якабу були нюанси свої. Вони в онлайн відповідють ніяк, через раз і трішки зневажливо але коли побачили Нокса на арсеналі, то такі відразу: ой, а не хочете у нас продаватись і коли я їм пояснив все, що намагався звґзатись з ними і все інше, то вони відразу різко змінились. Я таке не підтримую.

Відповідає@ant|

Ого. Оце ти мене прям здивував Якабу. Але так, оці скачки від ``ми тебе не знаємо`` до ``о, а давайте ми вас продаватимемо`` якісь надто різкі. А як же ти зараз розповсюджуєш Нокса? Все самостійно?

10 міс@dzvinka_irynka

Опубліковала роботу

A