Юля Депеш 14 років

Навколо(Перероблене)

Вірш / Інше

Навколо сонця зроблю коло:
Таке велике й незбагненне…
І цим своїм безмежним соло
Залишу шанс на достеменність.
Захочу щиро й безвідмовно
Помчатись навздогін кометі…
Комета – космос, це ідейно,
А космос-безліч сонць в сонеті.
Це сила світла та бажання,
А ще безглузде порівняння.
Це наше все-у вірі всього.
І все ніщо – у нашім всьому.
Ми хочем все – і більш нічого…

Ми,люди, звикли до трагізму
Часів ще десь імпресіонізму.
Занадто часто забуваєм,
Що нам потрібно -геть вбиваєм…
Ідейність сенсу вже немає-
Бажання – ролі вже не грає.
Ми нищим все – і більш нічого,
Ми просто віримо в ранкове…

A