Наступні три роботи вийдуть зовсім скоро. Перша буде присвячена екзистенціалізму ( дякую пану Денису за чудову тему ), друга - ностальгії, а остання - моїм будням та саморефлексії. Що ж гарного ранку, дня, вечора та ночі, до зустрічі у новому творі!